Sziládys úszók sikere a diákolimpián

Nagyszerű eredményt értek el tanulóink az Úszás Diákolimpia Megyei Döntőn Kecskeméten.

Miskei Sára 2. helyen végzett a 2. korcsoport 50 m-es mellúszás versenyszámában. Sörös Damján megnyerte a 2. korcsoportos 50m-es mellúszás számot, és 3. helyezést érte el az 50 m-es gyorsúszás kategóriában. Antal Mirjam egyéni csúccsal és meggyőző fölénnyel lett Megyei Bajnok a 4. korcsoportos 100 m-es gyorsúszás és hátúszás versenyén. Lengyel Zsigmond 3. helyen ért célba az 5-6. korcsoportos 100 m-es mellúszás versenyszámban. Sörös Damján egy, míg Antal Mirjam két kategóriában is a Debrecenben rendezendő Országos Döntőbe jutott.